KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14097175
nr 1409 7175
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ryssland. Signerad, daterad -94, Motiv från område i Moskva, 25x41, yttermått inklusive ram: 37x52, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:56:13
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr